Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání občanských sdružení a starostů 15.9.2010

19. 9. 2010

   Dne 15.9.2010 proběhlo v prostorách Sokolovny v Mochově setkání občanských sdružení a starostů na téma NECHCEME ELEKTRÁRNU společnosti RWE u Mochova. Na toto setkání přijali pozvání i zástupci parlamentní strany Věci Veřejné, paní místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České Republiky ThDr. Kateřina Klasnová (její komentář) a pan poslanec Radim Vysloužil.

Závěrečné komuniké - tisková zpráva.

  Toto setkání iniciovaly a zorganizovaly občanská sdružení Mochov - Místo pro život a NAŠE Čelákovice. Na moderování setkání se podílel Ing. Miloslav Uhlíř, zástupce sdružení NAŠE Čelákovice, který předal paní Klasnové Kroniku obce Sedlčánek jako upomínku na občany žijící v tomto regionu.

Po přednesení krátkých referátů s důvody, proč občané odmítají výstavbu paroplyno- vé elektrárny u Mochova, proběhla konstruktivní diskuse s nabídkami spolupráce s představiteli Věcí Veřejných, kteří pracují na nejvyšší politické úrovni PS PČR či jednotlivých ministerstev. Dále se navázala spolupráce s Regionem Pošembeří, který sdružuje 36 obcí a měst v našem regionu a přítomnými starosty okolních obcí.

Na závěr setkání přijali účastníci prohlášení, ve kterém se zavazují, že budou nadále pokračovat v nastavené spolupráci. Sdružení NAŠE Čelákovice je hrdé na to, že bylo iniciátorem této spolupráce a dle svých možností jí bude i nadále prohlubovat.

Vážení spoluobčané, občanské sdružení NAŠE Čelákovice Vám tímto představuje konkrétní výsledek své poctivé dlouhodobé práce, ve které chceme i nadále pokračovat.


Ptejte se i ostatních subjektů ucházejících se o Vaše volební hlasy, které odmítají elektrárnu, jaké konkrétní kroky podnikají proto, aby zabránily výstavbě nové 1000 MW paroplynové elektrárny v našem sousedství. 
                                                                

                                                                                      NAŠE Čelákovice, o.s.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář