Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚKUJEME za vaše hlasy v komunálních volbách!

18. 10. 2010
DĚKUJEME za vaše hlasy v komunálních volbách!
 
Vážení spoluobčané,
 
Jak jistě víte, SNK NAŠE Čelákovice, které kandidovalo do místního zastupitelstva, získalo dva mandáty v podobě kandidátů p. M. L. Igla (514 hlasů) a RNDr. P. Petříka, Ph.D. (499 hlasů). Celkově utržilo toto volební uskupení 8050 hlasů, tj. 9,02 % všech. To považujeme za úspěch a děkujeme tímto všem, kteří nám dali svůj hlas (ať jako seskupení nebo jednotlivci), ale i těm, kteří šli k volbám a vyjádřili tak svůj postoj.
 
Pořadím také trochu zamíchaly preferenční hlasy, které o dva hlasy posunuly lídra kandidátky Ing. M. Uhlíře (497 hlasů). Za ním se umístili Ing. V. Vlasák (457 hlasů) a doc. PhDr. J. Volín, CSc. (433 hlasů), který se posunul dopředu nejvíce. Další výsledky jsou k nahlédnutí na www.volby2010.cz.
 
Momentálně probíhají koaliční jednání a s koaličními partnery jsme se zavázali, že nebudeme zatím prozrazovat podrobnosti, protože vše je ještě zranitelné. Budeme se snažit prosadit maximum z našeho programu a tezí, se kterými jsme šli do voleb, což v případě podobného náhledu našich partnerů nebude snad těžké. Držte nám palce!
 
S úctou
 
Mirek L. Iglo a Petr Petřík
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blahopřeji :-)

(Alena Tichá, 18. 10. 2010 10:39)

Já i celá moje tříčlenná rodina, která pro vás hlasovala "jako jeden muž", máme upřímnou radost a přejeme vám úspěšná koaliční jednání a klid a co nejmíň překážek ve vaší práci :-)))