Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrh na neplatnost voleb zamítnut!

16. 11. 2010

Návrh na neplatnost voleb zamítnut! Krajský soud potvrdil platnost voleb v Čelákovicích v plném rozsahu.

Je to zajímavé čtení na adrese Krajského soudu Praha č.j.44/A 105/2010 z 16.11.2010 na úřední desce:

 

-pfi-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda

(Fifi18, 18. 3. 2013 10:15)

Aloha. Teď se šíří po netu a mezi lidma ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - ideální na jaro, když je večer hodinka času :) Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a jsem tím fascinována. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce. Více info na www.CervenaCerna.cz

Nerozumím těm negativním emocím

(Martin Hrubčík, 16. 11. 2010 20:06)

Opravdu nechápu ty negativní emoce.
Dnes je přeci spíše den radosti, kdy startuje čas, který konečně může na radnici přinést změnu, která jak doufám bude i odpovědná.
A že PTH chce přinést tuto informaci bez dlouhého hledání i dalším čelákovickým občanům je přeci pozitivní fakt. Já osobně se domnívám, že je to právě ta práce pro druhé, o které jsem tu nedávno četl, nebo se pletu?
No nic, ať si předmětný dokument stáhne občan odkudkoliv, tak faktem je, že konečně je možno přistoupit k reformám naší obce.
Jak už bylo uvedeno, tak PTH jej nabízí na http://www.politikath.cz/clanky/aktualne/

Re: Nerozumím těm negativním emocím

(ales kuzilek, 18. 11. 2010 13:44)

ty seš, Martine, neskutečnej plevelník! Možná bys mohl dávat každý den odkaz na vaše stránky třeba s uvedením správného času a datumu :) Hlavně že pravidelně čistíte své diskusní forum.

Re: Re: Nerozumím těm negativním emocím

(Martin Hrubčík, 19. 11. 2010 22:25)

Ahoj Aleši.
ale to je hrubé nepochopení. Nešlo mi o rozšiřování stránek www. politikath.cz, ale jen když jsem četl úvod: "Městský úřad obdržel rozhodnutí soudu dnes přes datovou schránku, ostatní bohužel musí čekat na doporučený dopis." a věděl jsem, že PTH má rozhodnutí na svých webovkách, tak jsem se chtěl podělit o tuto informaci s ostatními občany. To jen na vysvětlenou.

Re: Nerozumím těm negativním emocím

(Divák, 19. 11. 2010 14:15)

Pane Hrubčíku,
být vámi, zmýšlel bych se spíše nad tím, proč v Čelákovicích již několikáté volební období vyhrává volby člověk, který za dobu svého působění v zastupitelstvu ještě nepronesl ani slovo!!!!!
Jestli chcete být něčím užitečný, udělejte s tím něco.
Velice se těším na vaši aktivní účast na jednáních zastupitelstva.

Divák.

Re: Re: Nerozumím těm negativním emocím

(Martin Hrubčík, 19. 11. 2010 22:45)

Pane Diváku.
Myslíte tím, že bych se měl přímo pana Bukače na zastupitelstvu něco zeptat? :-)
Víte, Miloš je fain chlap, znám ho jako učitele už desítky let, a ačkoliv mám vůči jeho chování leckdy své výhrady, tak moc dobře chápu, proč je opět tím, kdo vyhrává volby.
Osobně si myslím, že ačkoliv jeho přehled v oblasti veřejné správy není jedním z nejširších v této obci, tak jeho důvěryhodnost je pro občany Čelákovic ohromnou devízou.
Nemyslím, že zrovna on je v zastupitelstvu od mluvení, a ani to neberu jako problém. Problém vidím spíše v lidech, kterými je obklopen, ale to není evidentně jen trápením sdružení PROČ.

Re: Re: Re: Nerozumím těm negativním emocím

(Karolína, 21. 11. 2010 21:47)

No a pane Hrubčík, další problém vidím v tom, jakými lidmi jste obklopen Vy. Kdo z nich Vás platí? Je to Miloš, Luboš, Bohouš, Aleš, Pavel, Karel......?

Re: Re: Re: Re: Nerozumím těm negativním emocím

(Martin Hrubčík, 22. 11. 2010 12:38)

Vážená Karolíno.
Již na diskusním fóru města jsem uvedl, že:
Laciné a hloupé útoky na mojí osobu pomíjím, protože opravdu nemám smýšlení typu, že každý musíme být v něčím žoldu. Obecním záležitostem jsem se v Čelákovicích věnoval vždy, a to v rozsahu přiměřeném svým možnostem. Jako student jsem vedl v MDDM šachový kroužek, později jsem založil v Čelákovicích docela úspěšný šachový klub, který stále velmi dobře funguje, následovala práce pro Policii ČR, a později třeba funkce člena protidrogového týmu hl. m. Prahy a pak také člena soudního senátu, které vykonávám dodnes.
Prostě obecní věci mě zajímají, nechci podlehnout obecně přijímané lhostejnosti, která panuje zájmu občanů o veřejné záležitosti.
Jak už jsem někde uvedl, je to trochu sobeckosti, když chci udělat svět lepší pro své blízké, pro své děti. Vydělávám pro své potřeby dostatečně a nechci se jen stále honit za mamonem. Život je totiž pak jen prázdným časem pobytu na zemi.
Myslím, že když udělám Čelákovice lepší a odpovědnější, tak se jednou budu moci ohlédnout a říci si, že jsem tu nebyl zbytečně.
A to mě platí, tomu sloužím.
Váš
Martin Hrubčík

mám raději kováře než kováříčka

(Jitka Novotná, 16. 11. 2010 17:47)

přirozeně by pan Hrubčík chtěl i nadále agitovat a tak zve všechny zájemce na stránky PTH. Je třeba si uvědomit, že rozhodnutím soudu již volby skončily a tak pane Hrubčíku raději se podívám na stránky soudu http://infodeska.justice.cz/soubor.aspx?souborid=1022316 a nemusím s informací o volbách mít ještě Vaše komentáře.
Počkejte si zase do příštích voleb a snad budete úspěšnější než letos.
Jitka

Usnesení krajského soudu stáhnete v neomezené verzi na adrese: http://www.politikath.cz/clanky/aktualne/

(Martin Hrubčík, 16. 11. 2010 15:57)

Přátelé, dovoluji si tímto k tomuto tématu dodat, že usnesení krajského soudu o zamítnutí návrhu SNK ED na neplatnost voleb stáhnete v neomezené verzi na adrese:
http://www.politikath.cz/clanky/aktualne/

Re: Usnesení krajského soudu stáhnete v neomezené verzi na adrese: http://www.politikath.cz/clanky/aktualne/

(Karolína, 16. 11. 2010 16:09)

Pane Hrubčík,
vy než jste se probudil, tak my už jsme dávno věděli, že si to můžeme přečíst přímo u pramene - na úřední desce Krajského soudu. A to není Vaší zásluhou!!!