Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na slavnost ve Vyšehořovicích - 5.9.2009

20. 8. 2009

Majitelka s přáteli a příznivci tvrze ve Vyšehořovicích Vás zve na slavnost v sobotu 5.9. '09 od 14.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

POZVÁNKA

PROGRAM: skupina historického šermu Soldáti a Beřkovští ze Šebířova, dobová hudba skupiny Řemdih, vojenský tábor kanton Schwyz a středověká zbrojnice, skupina historického a orientálního tance Ambrosia, divadlo pro děti Na houpacím koni, divadlo pro dospělé Přívoz, Kálečovo divadlo, Divadelní společnost hraběte Šporka, historická řemesla (perníkářka, kovář apod.), výstava mystických obrazů a ručně malovaných oděvů Dany Gregorové, Karson – ohnivá show, ručně šité hračky z Ateliéru Kučera, Výtvarná dílna Labyrint, občerstvení, nápoje, komentovaná prohlídka Vyšehořovické tvrze…     Předpokládaný závěr ve 22.00 hodin. Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Středočeského kraje.

Partneři: OÚ Vyšehořovice, Tržan lahůdky, Irish music pub, Mochovská pekárna, Statek Vyšehořovice a.s., Tichý a spol., s.r.o.

Součástí slavností je i uvadení divadelní hry Přívoz

P      ř    í      v    o    z 
Your browser may not support display of this image. skandální fraška o 11 obrazech * ze života města Čelákovic v rámci slavnosti na středověké tvrzi 
 
sobota 5. září 2009 ve 21.00 hodin Vyšehořovická tvrz 
 
námět: M. B., L. Č., M. T.
scénář a režie: Michal Burda
scéna: Michal Burda
hudební doprovod: Petr Keřtof 
 
hrají:
Michal Burda  převozník
Hana Burdová  2. žák, čtenář, babička, 3. rybář
Ladislav Čermák  pračlověk, Vlasta, bodyguard S. P., vašnosta, tunelář, 2. rybář
Milan Tichý  Libuše, 1. žák, Don K., poutník, milicionář, 1. rybář
hosté z Lysé n. L.   hosté z Lysé n. Labem 
* mládeži nepřístupno   DOKUMENTÁRNÍ MATERIÁLY POUŽITY S LASKAVÝM SVOLENÍM MMČ