Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohlášení

9. 5. 2012

Vážení spoluobčané,

my, níže podepsaní kandidáti za SNK NAŠE Čelákovice, kteří se zúčastníli v roce 2010 voleb do místního zastupitelstva, vyjadřujeme touto cestou podporu koaličním zastupitelům Josefu Pátkovi, Miloši Sekyrovi, Marku Skalickému, Jaroslavu Rynešovi a Petru Studničkovi, protože si ceníme práce, kterou pro naše město vykonávají. K tomuto kroku nás vede dosavadní dobrá spolupráce s těmito zastupiteli nejen v komisích a výborech města, jejich ochota naslouchat a umožnit ostatním podílet se na rozvoji našeho města. To je ve zřetelném kontrastu s postoji minulého vedení radnice.

Současná situace a způsoby jednání na posledních zasedáních zastupitelstva však ukazují na nízkou politickou kulturu některých jednotlivců, což vede ke znechucení občanů nad komunálním děním v Čelákovicích.

Vyzýváme proto všechny zastupitele z koalice, kteří hlasovali pro odvolání svých koaličních kolegů, aby upustili od zákulisních praktik, kterých jsme byli svědky např. na jednání zastupitelstva dne 25.4.2012. Věříme, že osobní antipatie a soukromé zájmy jednotlivých zastupitelů nepřeváží nad zájmy občanů Čelákovic.

 

V Čelákovicích dne 3.5.2012

 

Petr Polnický                    člen komise bytové, kulturní a rozvoje města

Ing.Václav Vlasák             člen finančního výboru

Mgr.Marián Jamriška         člen komise E radnice

Ing.arch.Renata Fialová      předsedkyně komise rozvoje města

Ing.Miloslav Uhlíř              člen finančního výboru

Doc.PhDr.Jan Volín,Ph.D.

Ladislav Čermák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 9. 3. 2013 14:50)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 17:11)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz