Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miloslav Uhlíř - lídr kandidátky

16. 9. 2010

 

Miloslav Uhlíř se představuje.

Ing. Miloslav Uhlíř

 Obrazek
Narodil jsem se 12.9.1975 v Poličce ve východních Čechách. V letech 1994 až 1999 jsem vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze obor Podniková ekonomie a management. V roce 2000 jsem absolvoval základní vojenskou službu.
 
Od roku 2001 pracuji v oboru bankovnictví v různých obchodních pozicích. V současné době jsem zaměstnancem Československé obchodní banky a působím na pozici ředitele clusteru Praha – Na Příkopě obsluhující malé a střední firmy.
 
Mými zálibami je má rodina, zahradničení a rekreační sport.
 
V Čelákovicích žiji od roku 2008. Učinili jsme tak po zralé úvaze mé rodiny, že právě zde prožijeme zbytek svého života a budeme zde vychovávat své děti. Jsem ženatý a mám jednoho syna. 
 
Do veřejného života v Čelákovicích jsem se zapojil ve chvíli, kdy jsem se dozvěděl o plánované stavbě paroplynové elektrárny u Mochova. V tento moment jsem pochopil, že věci kolem nás se nedějí tak, jak si přejeme, ale podle toho, co proto jejich uskutečnění děláme.
 
V roce 2009 jsem se stal členem občanského sdružení NAŠE ČELÁKOVICE a zapojil jsem se do projektů na zlepšení kvality života v Čelákovicích. 
 
Kontakt:
Tel.: 606564514
E-mail: Miloslav111@seznam.cz