Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy ze ZM konaného dne 4.9.2008

26. 9. 2008

Omlouváme se za sníženou kvalitu záznamu, je to ale tím, že p. starosta většinou nemluví na mikrofon.

Starosta říká, že zvukový záznam nelze nahrát na stránky města jelikož na to není město vybaveno ( viz. zápis z jednání MZ dne   ) . Náš záznam byl pořízen zařízením v ceně 3.500, - Kč a na to by snad město mít peníze mohlo. Skončily by zbytečné fámy a občané Čelákovic by obdrželi dokonalé a věrohodné zpravodajství.

Městu však zřejmě nejde o informovanost lidí a zcela jasným důkazem pro toto tvrzení je osud diskuzního fora na stránkách města. Vedení města zde ignoruje dotazy občanů ačkoliv forum bylo zřízeno pro komunikaci s občany.

Debata o bytech

Bývalý starosta napsal otevřený dopis současnému starostovi.

Poslechněte si "diskuzi" - záznam části debaty ZM o bytech. Je to velmi zajímavé.

vývoj s byty dále sledujeme : zajímavý je diskuzní příspěvek pí.Daňkové zveřejněný na internetovém diskuzním foru 15.prosince 2008. Porušování pravidel a opět čelákovický metr ( lidé jsou si rovni a někteří i rovnější ).

 

Kauza havarijní stav komunikací v Jiřině

Do kauzy havarijní stav komunikací v Jiřině začlenil ještě např. kopii volebního programu PROČ kde jako jednu z mála konkrétních akcí jsou všechny nejstarší ulice v Jiřině uvedeny, ale při jednání o rozpočtovém výhledu na r.2009 – 2013 byla položena otázka jak to s těmito ulicemi je a starosta prohlásil něco ve smyslu..teď na to nemáme je to moc peněz kanalizace bude tak 25 mil.Kč a oprava komunikací dalších 25 mil.Kč. Otázka jak je možné, že to sliboval když na to neměl a jak je možné, že nám říká čísla absolutně nesmyslná.

Poslechněte si "diskuzi" - záznam debaty o preopadajících se ulicích v Jiřině tj. právě těch, které PRO Č mělo ve svém volebním programu a nějak na ně zapomělo.

Občan p.Havránek upozorňuje na cenzuru diskuzního fora, kdy mu bylo smazána jeho korespondence se starostou, který mu před rokem slíbil, že bude v ulici Dělnická provedena oprava vodovodu a nebyla - ačkoliv starosta tvrdil, že je již vybrána firma. Slova pana Havránka v debatě potvrzuje i zastupitel Duník.

Shodně se ptají "pane starosto proč neplníte sliby z volebního programu a dělají se povrchy ulic co nebyly v havarijním stavu a propadající se ulice se nedělají?".

 

Kauza Gymnázium 

po vystoupení zástupců studentského parlamentu ( jednání v 06/2008 ) s výzvou k odstoupení ředitelky školy si zastupitelé paní ředitelku pozvali a umožnili jí její vůbec první veřejnou presentaci na zasedání zastupitelstva. Jak ředitelka Mgr.Pehrová obstála  můžete vidět na webu  studentů  www.jirsak.org  kde najdete i další dokumenty.  Dle našeho názoru  pozice paní ředitelky není  udržitelná, byť tvrdí, že  učitelé  ji  nadále podporují.  Většina studentů  a především i jejich rodiče  vyzývají paní ředitelku k odchodu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OeYCqiEicA

(wjtphk@suaqna.com, 2. 7. 2009 13:22)

lS4WEz <a href="http://blqrwigmfkku.com/">blqrwigmfkku</a>, [url=http://nufidkngpjjj.com/]nufidkngpjjj[/url], [link=http://kzwllfoyqjxp.com/]kzwllfoyqjxp[/link], http://qphcilymjbts.com/