Jdi na obsah Jdi na menu
 


Festival Projektovat a stavět - Ekologický právní servis

Festival Projektovat a stavět

Protikorupční festival, který nesmí chybět ve vašich kalendářích! 

ve dnech 18. až 20. října v Brně
Festival plný zajímavých příběhů, inspirativních lidí, setkávání a výměny zkušeností naváže na předchozí úspěšnou akci – barcamp Bořit a ničit.
S týmem Ekologického právního servisu se zde budete moci setkat na dvou odborných právních blocích, v mobilní právní poradně nebo v rámci doprovodného programu. O podrobnostech vás budeme včas informovat.

Pozvánka pořadatele

Vážení přátelé,
s radostí vám oznamuji, že v posledním říjnovém víkendu pro vás v Brně uspořádáme protikorupční festival Projektovat a stavět. Těžištěm programu, který pro vás  připravujeme, budou v sobotu tři souběžná pásma přednášek, prezentací a workshopů na protikorupční a watchdogová témata. V pátek v podvečer, kdy festival zahájíme, vás čeká beseda na aktuální téma, následuje Pecha-Kucha prezentace plná 11 příběhů zajímavých lidí a uzavřeme nočním filmovým klubem. Dále se můžete těšit na sobotní večírek, kde vyhlásíme vítěze projektu „Hrdinou může být každý“ (www.hrdinou.cz), dočkáte se během něj i jednoho nečekaného odhalení a večírek završíme mejdanem s populární pražskou hudební skupinou. Neděle bude určena setkáním různých platforem a iniciativ protikorupčního a watchdogového ražení. Během festivalu budou otevřeny také protikorupční, watchdogové a protihazardní poradny. Akce je určena zejména protikorupčním a watchdogovým aktivistům i profesionálům, ale i dalším zájemcům z řad akademiků, novinářů, úředníků, podnikatelů, studentů a veřejných činitelů.

Bližší informace a možnost registrace očekávejte nejpozději počátkem září na www.projektovatastavet.cz a prostřednictvím kanálu, kterým k vám připutovala tato informace. Festival pořádá Občanské sdružení Ztráty a nálezy, Fond Otakara Motejla, Nadace OSF Praha a Oživení, o.s. s podporou dalších organizací
i jednotlivců.

Těšíme se na vás.

Za pořadatele zdraví
Svatopluk Bartík