Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máte podnět?

26. 9. 2008

Váš názor nám můžete sdělit buď prostřednictvím komentáře k tomuto článku nebo i e-mailem na NAŠI adresu.

Pokud na sebe zanecháte kontakt (email), v případě znalosti odpovědi Vám rádi odpovíme.

Do budoucna pro Vás připravujeme i NAŠE_fórum ale v tuto chvíli je lepší diskutovat na fóru města

Přejeme krásný den a příjemné čtení našich stránek.

Vaše NAŠE Čelákovice, o.s.

OS NAŠE Čelákovice neručí za obsah příspěvků diskutujících obsahující jejich osobní názory a vyhrazuje si právo odstranit příspěvky které jsou v rozporu se zákony České republiky. Názory a informace prezentované v příspěvcích a jejich komentářích nemusí být vždy v souladu s názory redakce. Za texty odpovídá výhradně autor, uvedený na začátku článku.

Pro "Tomáše":

články rozhodně nejsou z budoucnosti, pouze jsou takto datovány. Důvodem je následné přehledné zobrazení na celakovice.tv (aby byly rozprostřeny do více dnů).

Pavel Fišera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

беспроцентный займ онлайн

(GalinaShear, 10. 3. 2019 12:15)

беспроцентный займ онлайн: https://citycredits.com.ua/alexcredit/

XEvil 4.0 solve of captchas more than 8400 types

(Sharonhig, 9. 3. 2019 15:20)

Absolutely NEW update of captcha solving software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.

Free XEvil Demo available.

See you later!

halsband med citat

(halsband med citat, 7. 3. 2019 17:57)


No matter if some one searches for his necessary thing, therefore he/she desires to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.
halsband med citat titema.se/healthy-legs/halsband-med-citat.php

tunn vit kofta

(tunn vit kofta, 24. 2. 2019 7:01)


continuously i used to read smaller articles or reviews that as well clear their motive, and that is also happening with this piece of writing which I am reading here.
tunn vit kofta terhuss.se/news-about-health/tunn-vit-kofta.php

gina tricot helsingborg

(gina tricot helsingborg, 12. 2. 2019 11:27)


Thank you for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I will be waiting for your next write ups thank you once again.
gina tricot helsingborg baokep.se/dermatology/gina-tricot-helsingborg.php

XEvil 4.0 bypass of captchas Google, Facebook, Captcha.Com, SolveMedia, Bing

(Shaylasap, 31. 1. 2019 21:25)

Absolutely NEW update of captcha solution software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM programms: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

Good luck!

does vardenafil help delayed ejaculation mh

(Kntrustt, 27. 1. 2019 10:54)

udsl?t pa kinder

(udsl?t pa kinder, 19. 1. 2019 20:17)


I visited various web pages however the audio quality for audio songs current at this site is actually excellent.
udsl?t pa kinder brist pa d vitamin 1177

Test, just a test

(Sonnyalasp, 16. 1. 2019 6:22)

Hello. And Bye.

buy Seroflo line

(Gungaph, 15. 12. 2018 12:53)

YOUR CAPTCHA WAS BREAKED!!!

(XEvilBestboors, 9. 10. 2018 23:54)

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

co bude s obchvatem?

(Jindra, 1. 7. 2010 5:55)

V soucastne dobe probihajici rekonstrukce Masarykovy ulice dava moznost videt tu zbytecnou tranzitni dopravu ne kterou jsme si v Masarykove ulici jiz zvykli.
Nyni kdyz auta projizdeji namestim je videt kolik vlastne jich jezdi mestem zbytecne. Stacilo by mit obchvat a bylo vse vyresene.Co vlastne vedeni mesta pro obchvat udelalo? Mlcelo a mlcelo.Vite nekdo nove zpravy?

proč jsem nežaloval p.Rýdla

(Mirek Iglo, 22. 6. 2010 5:58)

Víte p.Jardo žaloba je věc velmi nepříjemná pro toho kdo je žalovaný a možná se budete divit není to nic příjemného ani pro toho kdo žaluje.Soudy pracují velmi zdlouhavě a tak se výsledek lidé ani v rozumné době nedozví.Pokud máte opravdu zájem dobrat se pravdy tak se podívejte na text níže uvedeného článku "Tvrzení pana Rýdla" ve kterém žádám o odpověď na 2 otázky směřující k doložení jeho tvrzení.Otázky byly položeny na diskuzním foru města a p.Rýdlo ku podivu i odpověděl. Podívejte se jak a budete mít jasno. Odpovědět se dá různě, ale na tak závažné tvrzení by měla přijít i jednoznačná odpověď, ale to již mravokárce p.Rýdlo není schopný.
Je to zbytečné rozvádět. Jsem přesvědčený, že dříve či později si lidé uvědomí kde je pravda. Na dalším soudu nemám zájem. To by člověk v Čelákovicích nedělal nic jiného.

proč jste toho Rýdla nežaloval?

(Jarda, 17. 6. 2010 10:42)

Pane Iglo Vaše tvrzení znějí pěkně, ale já bych někoho kdo mne veřejně uráží žaloval. Pokud jste to neudělal je asi mnoho lidí přesvědčených, že měl Rýdlo pravdu a Vy jste obyčejný lhář. Co na to říkáte? Proč se nebráníte?
Děkuji za vysvětlení

Tvrzení pana Rýdla

(Mirek Iglo, 6. 1. 2010 16:20)

V ZMČ 1/2010 mne opět pan Rýdlo napadl ze lži a dezinformování veřejnosti na demonstraci občanů 5.11.2009. Jasným důkazem jsou prý plakáty zvoucí čelákovickou veřejnost na demonstraci. Starosta zase uvádí mé zkratkovité jednání , které dle jeho názoru lze vysvětlovat skutečností, že vlastním v plánované zóně za nádražím pozemky. Oba pánové však neuvádějí bližší podrobnosti ani v čem se zkratkovitost mého jednání projevila, ani kde mnou vymyšlený tajuplný příběh starosta četl případně slyšel. Místostarosta uvádí důkaz plakáty, ale neuvádí , co bylo na plakátech chybně. Jsem člověk chybující a při oprávněných obviněních i připravený k omluvě.Jistě si účastníci demonstrace vzpomenou, že jsem se veřejně omlouval kolegům zastupitelům za nepřesnost vyslovenu jedním z předřečníků v průběhu demonstrace. Jen nevím, o co nyní vlastně jde. Plakáty uváděly jen toto : vyjádření nesouhlasu s výstavbou paroplynové elektrárny v Mochově a s jednáním vedení města, které tajilo až dosud informace o přípravě elektrárny. Co se Vám pane Rýdlo na textu nezdá? Proč jste ze lži neobvinil ostatní organizátory demonstrace? Vyjádření nesouhlasu s paroplynovou elektrárnou a nebo s jednáním vedení města, které tajilo až dosud informace o přípravě elektrárny? Určitě se mi od Vás dostane vysvětlení neboť když jste použil silný kalibr určitě i něco blíže sdělíte. Zajímavé by bylo vysvětlení starosty k jeho tvrzení v ZMČ 12/2009, že jsem zklamaný , že zástupci RWE potvrdili, toto setkání je první oficielní schůzkou s představiteli města. Jak se ukázalo neměl pravdu. Nemám možnost do ZMČ napsat co si myslím o obviněních pana Rýdla, neb jak uvádí redakce v ZMČ polemiku na téma paroplynové elektrárny považuje za skončenou. Pane Rýdlo věřím, že jste opravdu takový demokrat za jakého Vás lidé mají a odpovíte na mé 2 otázky :
1.Jaké dezinformace jsem uvedl na demonstraci dne 5.11.2009 ? 2. Jaká skutečnost je uvedena v rozporu s pravdou na plakátech?
Pro oživení paměti a snadnou orientaci lze využít záznam z demonstrace uvedený na stránkách občanského sdružení NAŠE Čelákovice. Vy jste tam na mne křičel toto : Proč lžete proboha? Proč těm lidem lžete? Že Vám není hanba, to jste zastupitel? Vy jste obyčejný lhář, pane Iglo! Veřejně Vám říkám – jste lhář!“ Jistě při opakovaném shlédnutí obrazového záznamu i Vy zjistíte že starostovi nebylo nijak bráněno v prostoru k vyjádření a nebylo ani potřeba důrazné žádosti občanů. Starosta na demonstraci o slovo nežádal až se z řad občanů ozvaly výzvy k jeho vystoupení. Byl dokončen program a poté slovo dostal bez průtahů. Možná jste se spletl? Nebudu mluvit o tom, že lžete.Vy jste také nežádal o slovo jen jste na mne hodil špínu. Možná by jste obdržel mikrofom a vše se mohlo vysvětlit na místě. Nevadí já nejsem nijak vztahovačný a věřím, že se věci vysvětlí. Pamatujete si na Harmonii jak jste nemohl přenést přes srdce , že jsem oznámil podání trestního oznámení na neznámého pachatele, který poskytuje svým hlasováním Harmonii neodůvodněné výhody stálým prodlužováním smlouvy. Tehdy jste to viděl jako ohrožení demokracie. Vše se vysvětlilo a jak vyplynulo z písemného vyjádření státního zástupce ničeho špatného jsem se nedopustil. Jen v zápise z jednání zastupitelstva a v ZMČ jsem zůstal vyděračem. Nežádal jsem od Vás omluvu za tahání po všelijakých policejních výsleších. Spletl jste se, to se stává. Nedostal jste ode mne žádnou nálepku. Nedávejte ji prosím tedy mě. Věřím, že na mé otázky odpovíte.

Vzorný přístup MP, konečně bude pořádek

(Jaroslav Špaček, 28. 11. 2009 15:37)

Byl jsem náhodou svědkem toho, jak dnes v odpoledních hodinách před zahájením programu u knihovny, zastavilo auto mezi kostelem a muzeem a mladé majitelce z auta vyskočil a proběhl se po silnici pes. „Naštěstí“ byl v blízkosti člen městské policie a dotyčnou řádně a hlavně svým důrazným hlasem poučil o porušení zákonné normy a i přes omluvu a slzy v očích jí neoblomně uštědřil pokutu. "Nedal jsem jí 1000, ale jen 500 Kč“, děl na připomínku vedle stojícího mladíka urostlý policista. Tak jsem v duši zajásal, že muži zákona si berou s plnou odpovědností věc za své a bezmilostně porušování pořádku nebudou již nikde trpět.
Tak Vážení spoluobčané žijící v okolí parku u knihovny můžete se těšit, že již nebudete ve večerních a nočních hodinách otravováni "řevem a rámusem naší milé opilé či zfetované mládeže" a my všichni ostatní, že tučné pokuty vybrané členy naší městské policie na zvelebení našeho města je od této společenské zábavy snad i odpudí, nebo alespoň zažene někam, kde nám nebudou znepříjemňovat život. Tak držme palce, aby jim tato agilnost vydržela.

Starosta se zvolil sám?

(Jiří Kubr, 4. 11. 2009 9:20)

Dnes zveřejnil polabský týdeník TOK článek "Starosta se stane zároveň vedoucím odboru". Nechtěl jsem věřit vlastním očím. To se opravdu může? Nechat se zvolit těmi co neumějí nic jiného než zvedat ruku a čekat co za to dostanou? Proč nebyla ve výběrové komisi zastoupena opozice? Podívejte se na to prosím zda je to podle zákona v pořádku !!!
To, že již nebude starostou bych vítal, ale po tolika pochybných rozhodnutích o majetku města bude šéfem hospodaření? Sociální dbor hledá šéfa a tak ať se jde starat důchodce. Co na to opoziční zastupitelé?
Díky Váš Jirka

názory ???

(rada karel, 2. 11. 2009 13:03)

byl jsem v ůterý na odběru krve a dostal jsem se kvůli elektrárně do sporu nejspíš s někým kdo má ze stavby prospěch a bylo mi sděleno že ti co jsou proti elektrárně jsou kreténi a i když se povede nasbírat 10000 podpisů tak to nikoho nezajímá a elektrárna tady stát bude.Dále jsem se dozvěděl že Ti co jsou zapojeni do kampani jsou jen ženské na mateřské které se nudí a strkají nos do věcí do kterých jim nic neni

Příklad z Lysé nad Labem

(Kateřina Nejezchlebová, 12. 9. 2009 11:08)

Dočetla jsem se zde na stránkách o úspěchu Lysé nad Labem v soutěži „Město pro byznys“ a nedalo mě to a nahlédla jsem na stránky Lysé www.mestolysa.cz. Zaujalo mne tam kolik mají již tradičních kulturních akcí, které jsou i propagovány jako záležitost celého města.
• Květinová slavnost – květen
• Lyský Montmartre - červen
• Dostihy - 1.května
• LUFT festival - květen-červenec
• Romský festival - srpen
• Šporkovy slavnosti - srpen
• Dny evropského dědictví - září
• Polabské variace - září-listopad
• Advent - prosinec
• Zimní setkání v zámeckém parku - prosinec
• Vánoční zpívání a živý Betlém – prosinec

Bylo by dobré se zamyslet nad tím, co máme v Čelákovicích jako opakující se ( tradiční ) kulturní akce a ty všemožně podpořit a dát jim záštitu vedení města. Máme již několik podobných jako Lysá , ale je potřeba s jejich organizátory jednat a především tyto akce propagovat. Zatím z úrovně města je podpořeno pouze adventní rozsvícení vánočního stromu a to je málo.
Prý máme při radě města kulturní komisi. Jak bych se mohla dozvědět více o její činnosti ? Může sdružení NAŠE Čelákovice nějak pomoci, aby Čelákovice v kultůře nezaostávaly?
Díky Káťa

PROČ v Čelákovicích není zájem?

(Jitka Novotná, 26. 8. 2009 8:54)

Dnes jsem na stránkách Českého Brodu četla výzvu regionu POŠEMBEŘÍ http://www.cesbrod.cz/item/region-posemberi-vyhlasilo-historicky-prvni-vyzvu-v-ramci-programu-leader kam spadají mimo Českého Brodu ještě dalších 27 obcí kolínska mimo jiné též Úvaly, Šestajovice. Je zajímavé jak se snaží podpořit rozvoj regionu. V Čelákovicích nejsme schopni nic takového pro naše lidi udělat? Budeme mít možná pěkné náměstí, ale jinak tady "chcípne pes" !!!